День тезоіменитства настоятельки Густинського монастиря

30 вересня 2017 року, у день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, тимчасово керуючий Ніжинською єпархією Високопреосвященніший Митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій та митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні чисельного духовенства звершили Божественну літургію в головному соборі Густинського Свято-Троїцького жіночого монастиря.

Під час літургії у соборі молилися настоятелька обителі ігуменя Віра з сестрами, ігумені та насельниці інших жіночих монастирів, парафіяни і численні паломники монастиря.

Після богослужіння іменинницям було проспівано многоліття і митрополит Павел звернувся до настоятельки Густинського монастиря, яка, за словами владики: «…в усі тяжкі часи мала в собі віру, надію і християнську любов, і разом з сестрами відродила цю обитель, цей райський куточок на землі».

Подякувавши Богові за можливість зібратися на спільну молитву в древньому храмі, намісник Лаври передав від Предстоятеля УПЦ привітання і подяку за любов до сестер і всієї Церкви. Митрополит Павел побажав матушці здоров’я і довголіття, а також подарував богослужбову просфору і преподав усім Боже благословення.

 

З матеріалами сайту Святої Успенської Києво-Печерської лаври


Перейти до панелі інструментів