Єпископ Бородянський Варсонофій звершив Божественну літургію у Миколаївському храмі м. Прилуки

31 травня 2018 р., у день пам’яті святих отців семи Вселенських Соборів, на запрошення Високопреосвященнішого Архієпископа Ніжинського і Прилуцького Климента Божественну літургію у Миколаївському храмі м. Прилук звершив Преосвященніший Єпископ Бородянський Варсонофій.

Його Преосвященству співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Дашко, благочинний 1-го Прилуцького округу протоієрей Миколай Котеленець, благочинний 2-го Прилуцького округу протоієрей Олександр Котеленець, благочинний Бахмацького округу протоієрей Віктор Воробей та духовенство єпархії.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після одпусту літургії відбувся подячний молебень, після якого Єпископ Варсонофій поздоровив настоятеля храму та благочинного 2-го Прилуцького округу протоієрея Олександр Котеленця з 20-ю річницею ієрейської хіротонії та побажав йому всесильної допомоги Божої в пастирському служінні. Також Єпископ Варсонофій від імені керуючого Ніжинською єпархією Високопреосвященнішого Архієпископа Ніжинського і Прилуцького Климента передав у благословення ювілярові ікону Пресвятої Богородиці.