Майже 1300 вірян Ніжинської єпархії взяли участь у Великому Хресному ході в Києві

27 липня 2018 року, з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі та напередодні дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святковий молебень біля пам’ятника Хрестителю Русі на Володимирській гірці у Києві.

Разом із Його Блаженством за богослужінням молились ієрархи та духовенство 12 Помісних Православних Церков та усіх єпархій Української Православної Церкви, десятки тисяч православних віруючих з усієї України та групи паломників з Білорусі, Молдови, Румунії та інших країн. Нагадаємо, що на урочисті торжества з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі в Київ прибули делегації Помісних Православних Церков.

З благословення Високопреосвященнішого Климента, Архієпископа Ніжинського і Прилуцького, участь в молебні, масштабній багатотисячній хресній ході із вісьмома чудотворними святинями до Свято-Успенської Києво-Печерської лаври взяли близько 1300 священнослужителів та вірян Ніжинської єпархії Української Православної Церкви.

Загалом у молитовній ході цього року взяли участь 250 тисяч православних вірян. Біля поклінного хреста на вулиці Грушевського Його Блаженство разом із усім духовенством та мирянами помолився за упокій душ тих, хто загинув у трагічних подіях лютого 2014 року.

Хресний хід супроводжували великі святині: мощі святого благовірного князя Володимира, священномученика Климента, єпископа Римського, великомученика Георгія Побідоносця, стопа святого апостола Андрія Первозваного, образ із часткою мощей апостола Андрія Первозваного, Зимненська ікона Божої Матері, ікони з часткою мощей священномученика Володимира, митрополита Київського, та преподобного Серафима Саровського.


Перейти до панелі інструментів