Священик благословив відкриття роботи фестивалю “Червона калина” у Прилуцькій виховній колонії

28 липня 2018 р., з благословення Високопреосвященнішого Архієпископа Ніжинського і Прилуцького Климента настоятель храму святої великомучениці Анастасії Узорішительниці ієрей Сергій Беркут благословив відкриття роботи фестивалю XХVІІ-го Всеукраїнського заочного фестивалю самодіяльної художньої творчості неповнолітніх засуджених “Червона калина” у Прилуцькій виховній колонії. Цей фестиваль уже став традицією та щорічно під час літніх канікул проводиться у виховних колоніях України. Цього року він проходить під гаслом відомої української письменниці та поетеси Ліни Василівни Костенко «Коли в людини є народ, тоді вона уже людина».

Після слова привітання отець Сергій окропив усіх вихованців святою водою та побажав віднайти у своїй душі ті крила, котрі підносять людину від землі до Неба, як писала Ліна Костенко: “Людина, хоч і не літає, а крила має!” Наприкінці свята священик подарував ікону святителя Миколая вихованцю, який через декілька днів має звільнитись з колонії. і побажав юнакові стати достойним членом нашого суспільства.

Цього ж дня вихованці прилуцької виховної колонії отримали гуманітарну допомогу від волонтерів благодійного фонду “Реабілітації неповнолітніх сиріт імені Святителя Луки”.


Перейти до панелі інструментів