Архипастирський візит до Пустельно-Рихлівського монастиря

29 серпня 2018 р., у день свята перенесення з Едеси до Константинополя Нерукотворенного Образа Господа Іісуса Христа, Високопреосвященніший Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент разом з Високопреосвященнішим Архієпископом Конотопським і Глухівським Романом звершили Божественну літургію в Миколаївському Пустельно-Рихлівському чоловічому монастирі.

Архіпастирям співслужили намісник монастиря архімандрит Єлисей (Ткаченко), намісник Новгород-Сіверського Спасо-Преображенського чоловічого монастиря архімандрит Никодим (Пустовгар), благочинний Ніжинського Благовіщенського чоловічого монастиря архімандрит Никон (Лоза), секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Дашко, благочинний Бахмацького округу протоієрей Віктор Воробей, почесний благочинний протоієрей Миколай Кибалюк та духовенство Ніжинської, Чернігівської і Конотопської єпархій.

Після читання Святого Євангелія Владика Роман звернувся до віруючих зі словом проповіді.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після одпусту літургії Архієпископ Климент подякував Архієпископу Роману, братії, парафіянам і гостям обителі за спільну молитву та побажав всім Божого благословення.

Цього дня братія Пустельно-Рихлівського монастиря вшановує ікону Нерукотворенного Образа Господа Іісуса Христа, яка до початку ХХ ст. знаходилася на Царськими вратами соборного храму обителі та прославилася численними чудесами.


Перейти до панелі інструментів