Архієпископ Климент співслужив Божественну літургію Патріарху Олександрійському Феодору ІІ

29 вересня 2018 р., у день пам’яті преподобного Кукши Одеського, сповідника, Блаженніший Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II очолив служіння Божественної літургії в соборі на честь ікони Пресвятої Богородиці “Живоносне Джерело” Одеського Успенського чоловічого монастиря.

Його Святості співслужив Блаженніший Митрополит Київській і всієї України Онуфрій та сонм архієреїв Української Православної Церкви, Олександрійського патріархату, архіпастирів з Росії, Молдови, Болгарії та численне духовенство.

Високопреосвященніший Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент також взяв участь у служінні цієї урочистої Божественної літургії.

Під час малого входу Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій нагородив Високопреосвященнішого Митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела правом преднесення хреста за богослужінням на честь його 80-річного ювілею.

За літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння Архієпископ Климент поздоровив Митрополита Агафангела з благословенним ювілеєм та побажав Його Високопреосвященству рясних Божих благословінь у справі служіння Церкві Христовій на многая літа.


Перейти до панелі інструментів