Архієпископ Климент взяв участь в освяченні собору м. Болград Одеської єпархії

30 вересня 2018 р., у день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, Блаженніший Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II і Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершили спільне святкове богослужіння у Свято-Преображенському соборі м. Болград Одеської єпархії.

Предстоятелі Олександрійської та Української Православних Церков звершили чин Великого освячення Спасо-Преображенського собору, який був відбудований після зруйнування і багаторічного занепаду в ХХ столітті.

Після завершення чину освячення Первосвятителі очолили служіння Божественної літургії в оновленому храмі. Високопреосвященніший Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент у сонмі архіпастирів співслужив Їх Блаженствам. За богослужінням молилося численне духовенство, чернецтво та тисячі віруючих.

Під час Божественної літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до пастви з Первосвятительським словом.

Напередодні Високопреосвященніший Архієпископ Климент співслужив Блаженнішому Патріарху Феодору II і Блаженнішому Митрополиту Онуфрію всенічне бдіння в Покровському соборі м. Ізмаїл Одеської єпархії.

Фото офіційного сайту Одеської єпархії


Перейти до панелі інструментів