“Горе тим, через кого приходять соблазни”, – Архієпископ Климент прокоментував випадки захоплень православних храмів (відео)

“Є так звана банда, яка називається “партія Свобода” і С14. Вони захопили культову споруду, в соціальних мережах погрожують віруючим людям. Мені особисто висловлюють погрози, образи, заклики, що мене треба спалити, повісити”, – наголосив Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент (Вечеря).

У цьому випуску програми Євгенія Самойленка “ЧАС ВІДПОВІДАТИ” в голови Синодального просвітницького відділу УПЦ дізнаємось про так званий “перехід до ПЦУ” 16 січня громади села Оленівка Борзнянського району Чернігівської області.

“Ця подія надзвичайно брутальна: це було повне попрання прав віруючих людей, фальсифікація. А з точки зору кримінального законодавства це порушення ККУ: підробка документів, захоплення майна, розпалення міжконфесійної ворожнечі”.

“Ми звернулись до правоохоронних органів, але вони не швидко займаються розглядом. А як бачимо, деякі силові структури навіть “кришують” рейдерів з Київського Патріархату, які захопили наше приміщення. Поліція захищає не громадян села Оленівка, а злочинців, які з болгаркою в руках спиляли замки та виламали двері храму”.


Перейти до панелі інструментів