У Кропивному селяни вигнали зі зборів представників “Київського патріархату” (+відео)

1 березня 2019 р. на збори села Кропивне Ніжинського району з’явилися так звані священики “Київського патріархату” з м. Ніжина: Сергій Чечин, Сергій Чутченко та Олексій Котенко, котрі намагалися вести агітацію за переведення громади Української Православної Церкви Свято-Варваринської парафії Ніжинської єпархії с. Кропивне до “СЦУ (ПЦУ)”.

Жителі с. Кропивне, присутні на сході села, були обурені появою агітаторів і не побажали слухати їх аргументи, рішуче пояснивши останнім, що вони належать до канонічної Української Православної Церкви і не бажають мати нічого спільного з новоствореною структурою під назвою “СЦУ (ПЦУ)”.

Голова Ніжинської сільської ради, до якої належить с. Кропивне, Володимир Орел пояснив непроханим гостям, що питання про зміну підлеглості релігійних громад не належить до компетенції сходу села, і закрив збори.

Представники “Київського патріархату” мусили залишити Кропивне ні з чим.

У день проведення сходу села парафіяни Свято-Варваринської церкви с. Кропивне на чолі зі своїм настоятелем ієреєм Максимом Гречушкіним звершували молитовне стояння за збереження свого храму.


Перейти до панелі інструментів