Архієпископ Климент привітав Архієпископа Сєверодонецького і Старобільського Никодима з Днем тезоіменитства (відео)

12 травня 2019 р., у Неділю третю після Пасхи, день пам’яті святих жон-мироносиць, в Христо-Різдвяному кафедральному соборі м. Сєверодонецька відбулися урочистості з нагоди Дня тезоіменитства Високопреосвященнішого Архієпископа Сєверодонецького і Старобільського Никодима.

Божественну літургію в день свята разом з керуючим Сєверодонецькою єпархією звершили голова Інформаційно-просвітницького відділу та Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ Високопреосвященніший Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент та Преосвященніший Амвросій, Єпископ Згурівський, вікарій Бориспільської єпархії.

Після читання Святого Євангелія Високопреосвященніший Архієпископ Климент звернувся зі словом проповіді до Сєверодонецької пастви.

За Літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після завершення богослужіння Архієпископ Климент привітав Архієпископа Никодима з Днем тезоіменитства і побажав Його Високопреосвященству всесильної допомоги Божої у відповідальному архіпастирському служінні.

Напередодні недільного дня Високопреосвященніший Архієпископ Климент взяв участь у всенощному бдінні, яке відбулося в кафедральному соборі м. Сєверодонецька.

За матеріалами офіційного сайту Сєверодонецької єпархії


Перейти до панелі інструментів