Архієпископ Климент взяв участь у засіданні Вченої ради КДА

11 червня 2019 р. Голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ, професор Київської духовної академії Високопреосвященніший Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент взяв участь у засіданні Вченої ради Київської духовної академії, яке очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Відкриваючи засідання ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр коротко окреслив Порядок денний, після чого розпочався захист кандидатської дисертації студента аспірантури та були заслухані звіти за 2018/2019 навчальний рік.

Після заслухання звітів відбулось нагородження викладачів Київських духовних шкіл, які у поточному семестрі відсвяткували свої ювілеї.

Після нагороджень Блаженніший владика звернувся до присутніх з Первосвятительським словом:

«Ми завжди підводимо підсумки того, що зробили. Заслухавши доповіді про діяльність Київських духовних шкіл було приємно чути, що вдалось зробити багато доброго» — зазначив Його Блаженство. Наостанок, Архіпастир подякував присутнім за стояння у вірі: «Хочу подякувати вам за стояння у вірі незважаючи на виклики, що виникають у нашому суспільстві. Заради цього ми і вчимось, щоб відрізняти правду від неправди».

Далі відбулись захисти кандидатських дисертацій студентів аспірантури та заслухані звіти голів Атестаційних комісій по захисту бакалаврських, дипломних та магістерських робіт студентів і вихованців Київської духовної академії і семінарії

Також під час засідання були затверджені теми наукових робіт для студентів денного і заочного відділень та обговорені поточні питання з життя Київських духовних шкіл.

Після закінчення засідання на площі перед адміністративним академічним корпусом було зроблено загальне фото.

За матеріалами сайту КДА і С


Перейти до панелі інструментів