У день пам’яті преподобного Нестора Літописця Митрополит Климент співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври (відео)

9 листопада 2020 р., у день святкування пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собору святих Київської духовної академії, голова Інформаційно-просвітницького відділу та Учбового комітету при Священному Синоді Української Православної Церкви Високопреосвященніший Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент взяв участь в урочистому богослужінні, яке відбулося в Успенському соборі Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

Божественну літургію в день свята звершив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

За богослужінням піднесли особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

На завершення Божественної літургії Блаженніший Владика привітав усіх із днем пам’яті небесного покровителя Київських духовних шкіл – преподобного Нестора Літописця.

Напередодні свята Високопреосвященніший Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви всенічне бдіння в тому ж храмі.


Перейти до панелі інструментів