У Неділю 24-ту після П’ятидесятниці Високопреосвященніший Митрополит Климент звершив Божественну літургію в с. Дослідне Носівського району

22 листопада 2020 р., у Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, ікони Божої Матері, іменованої “Скоропослушниця”, Високопреосвященніший Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент звершив Божественну літургію в с. Дослідне Носівського району.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Дашко, благочинний Носівського округу протоієрей Михаїл Гулик, настоятель храму ієрей Олександр Зеленяк та духовенство благочиння.

Після читання Святого Євангелія Архіпастир звернувся до вірних зі словом повчання.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу з хворобою.

На завершення Божественної літургії відбувся молебень до Пресвятої Богородиці, після чого Владика Климент нагородив найбільш активних парафіян благословенними архієрейськими грамотами та благословив усіх.

Цього ж дня Високопреосвященніший Митрополит Климент оглянув хід будівельних робіт нового храму, що будується в с. Дослідне.


Перейти до панелі інструментів