Клірики і віряни Ніжинської єпархії взяли участь у з’їзді представників захоплених храмів УПЦ (відео)

22 лютого 2021 р. у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Святої Успенської Києво-Печерської Лаври відбувся з’їзд представників захоплених храмів Української Православної Церкви.

З благословення Високопреосвященнішого Митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента в зібрані взяли участь клірики Ніжинської єпархії протоієрей Петро Місяйло, протоієрей Олег Риженко, ієрей Сергій Васильченко, ієрей Олександр Гладиш та парафіяни захоплених розкольниками храмів Української Православної Церкви.

Загалом у конференції взяли участь 338 священнослужителів та вірян з чотирнадцяти областей України, які найбільше постраждали від рейдерських дій прихильників «ПЦУ».

Розпочався з’їзд з молебню на початок доброї справи та в підтримку віруючих, які в ці дні зазнають гонінь з боку представників «ПЦУ».

Після завершення виступів представників єпархій, учасники з’їзду прийняли звернення до Президента України В. Зеленського, прем’єр-міністра Д. Шмигаля, голови Верховної ради України Д. Разумкова та депутатів парламенту.

На завершення вірні Української Православної Церкви записали відеозвернення до Президента України та інших представників влади з проханням захистити їхні права, а також звернулися до Помісних Православних Церков з закликом про підтримку.


Перейти до панелі інструментів