У день спомину чуда Архістратига Михаїла Митрополит Климент звершив Божественну літургію в м. Бобровиця

19 вересня 2021 р., у Неділю 13-ту після П’ятидесятниці, день спомину чуда Архістратига Михаїла, що сталося в Хонех (Колоссах), Високопреосвященніший Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент звершив Божественну літургію в храмі Архістратига Михаїла м. Бобровиці.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Дашко, благочинний Бобровицького округу протоієрей Миколай Дорошко, благочинний Носівського округу протоієрей Михаїл Гулик, почесний благочинний протоієрей Іоанн Ясенівка та духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія Його Високопреосвященство звернувся до віруючих зі словом повчання, в якому розповів історію свята і пояснив його зв’язок з сьогоденням.

За літургією була піднесена сугуба молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу з хворобою.

Наприкінці богослужіння відбулася хресна хода і молебень Архістратигу Михаїлу, після чого Владика Климент нагородив найбільш активних парафіян церковними нагородами, привітав вірних зі святом та благословив усіх.

Цього ж дня голова Учбового комітету при Священному Синоді Української Православної Церкви Високопреосвященніший Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент відвідав Недільну школу, яка функціонує при храмі Архістратига Михаїла м. Бобровиці, та благословив викладачів і учнів на початок нового навчального року.


Перейти до панелі інструментів