Митрополит Климент привітав настоятельницю Свято-Троїцького Густинського монастиря ігуменю Віру з Днем тезоіменитства (відео)

30 вересня 2021 р., у день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, Високопреосвященніший Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент звершив Божественну літургію в соборному храмі Свято-Троїцького Густинського жіночого монастиря.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Дашко, благочинний 1-го Прилуцького округу протоієрей Миколай Котеленець, благочинний 2-го Прилуцького округу протоієрей Олександр Котеленець, духовенство єпархії та гості обителі у священному сані. Дияконський чин очолив архідиякон Андрій Лотанюк. Під час богослужіння в соборі молилися настоятельниця обителі ігуменя Віра (Таран) з сестрами, парафіяни і паломники обителі.

Після читання Святого Євангелія Архіпастир звернувся до вірних зі словом проповіді.

За літургією була піднесена сугуба молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу з хворобою.

Після одпусту Високопреосвященніший Митрополит Климент привітав настоятельницю монастиря ігуменю Віру з Днем тезоіменитства та побажав матушці благословенного довголіття і Божої допомоги у звершенні відповідального церковного послуху.


Перейти до панелі інструментів