ХХІ Всеукраїнська конференція голів і співробітників єпархіальних відділів по роботі з молоддю

З 4 до 8 жовтня 2021 р. у селищі Лазурне на Херсонщині відбулася ХХІ Всеукраїнська конференція голів і співробітників єпархіальних відділів по роботі з молоддю.

Майже 100 учасників з усіх регіонів України взяли участь у п’ятиденному форумі, який з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія проводиться Синодальним молодіжним відділом Української Православної Церкви.

З благословення Високопреосвященнішого Митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента Ніжинську єпархію на конференції представляв священник Олександр Галета.

Особливістю нинішньої конференції став дводенний семінар-тренінг із схематизації та систематизації роботи з молоддю на парафії, проведений молодіжним відділом Одеської єпархії. Одеська єпархія має напрацьований багаторічний досвід молодіжного служіння, і на його основі було підготовлено практичні поради та пропозиції, що продемонстрували високу ефективність та результативність.

Діяльність робочих груп, на які було розподілено всіх учасників конференції, забезпечила можливість кожному проаналізувати сильні та слабкі сторони своєї роботи, а результатом дводенного семінару стало напрацювання чітких та конкретних схем, як, із чого розпочинати взаємодію з молоддю на парафії та які при цьому можуть виникати проблеми та ризики.

Завершився форум Божественною літургією в Олексіївському храмі с. Лазурне, яку очолив голова Синодального молодіжного відділу УПЦ, вікарій Київської Митрополії архієпископ Іона у співслужінні учасників конференції у священному сані.


Перейти до панелі інструментів