Митрополит Климент взяв участь у конференції для представників церковних ЗМІ, організованій Одеською єпархією

15 вересня 2022 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела відбулася конференція, яка зібрала представників різних церковних ЗМІ.

До участі у заході був запрошений голова Синодального Інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент.  

Учасники розпочали свою роботу з оголошення вітальної адреси митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела з нагоди даного заходу. В ході засідання було обговорено тему взаємодії між різними видами ЗМІ та представниками інших форм церковного служіння. 

Того ж дня митрополит Климент помолився перед мощами святителя Інокентія Одеського у Преображенському кафедральному соборі та вклонився іншим святиням Одеси. Владику було ознайомлено з соціально-благодійною діяльністю Одеської єпархії, пов’язаної з допомогою вимушеним переселенцям та малозабезпеченим верствам населення. 

За заслуги перед Одеською єпархією митрополит Климент з рук Високопреосвященнішого митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела був удостоєний відзнаки Одеської єпархії «Касперівська ікона Божої Матері».

Увечері того ж дня Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент відвідав Свято-Покровськай скит Одеської Успенського Патріаршого чоловічого монастиря м. Одеси, що у с. Маринівка.

Митрополит Агафангел ознайомив митрополита Климента з історією створення та відновлення обителі та провів екскурсію храмами скита.

У свою чергу митрополит Климент подякував за запрошення та теплий прийом.


Перейти до панелі інструментів