У Троїцьку батьківську суботу митрополит Климент співслужив за Божественною літургією та чином відспівування у Києво-Печерській лаврі

3 червня 2023 року, у Троїцьку батьківську суботу, в храмі на честь преподобного Агапіта Печерського Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври була звершена заупокійна Божественна літургія, після якої відбувся чин відспівування новопреставленого викладача та регента хору Київських духовних шкіл архімандрита Романа (Подлубняка).

Соборне богослужіння очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, якому співслужили: голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент; архієреї УПЦ, члени адміністрації та викладачі Академії і Семінарії у священному сані, духовенство єпархії та Києво-Печерської Лаври, а також гості у священному сані.

За Літургією лунали музичні твори авторства спочилого архімандрита Романа (Подлубняка).

Після відпусту біля гробу спочилого відбувся чин відспівування. Поховали отця Романа на монастирському кладовищі у скиту Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, що на вулиці Ягідній.


Перейти до панелі інструментів