Високопреосвященніший Митрополит Климент звершив Божественну літургію в Успенському храмі села Нехаївка Коропського району

21 липня 2020 р., у день явлення ікони Пресвятої Богородиці в місті Казані, Високопреосвященніший Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент звершив Божественну літургію в Успенському храмі села Нехаївка Коропського району.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Дашко, настоятель храму протоієрей Іоанн Федоричко та духовенство благочиння.

За Божественною літургією була піднесена сугуба молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу з хворобою.

Наприкінці богослужіння відбувся молебень перед Казанською іконою Пресвятої Богородиці, після чого Високопреосвященніший Владика звернувся до вірян зі словом проповіді та благословив усіх.

Цього ж дня Високопреосвященніший Митрополит Климент з архіпастирським візитом відвідав парафію храму Різдва Пресвятої Богородиці села Рождественське Коропського району та ознайомився з її життям.


Перейти до панелі інструментів