Високопреосвященніший Митрополит Климент очолив храмове богослужіння в Покровському жіночому монастирі с. Молодія на Буковині

14 жовтня 2020 р., у день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Високопреосвященніший Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент на запрошення Високопреосвященнішого Митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія очолив служіння Божественної літургії в Покровському жіночому монастирі с. Молодія Глибоцького району Чернівецької області.

Його Високопреосвященству співслужили Преосвященніший Єпископ Герцаївський Силуан, вікарій Чернівецької єпархії, місцеве духовенство і гості обителі у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Владика Климент звернувся до сестер та богомольців зі словом проповіді.

За літургією була піднесена сугуба молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу з хворобою.

Наприкінці богослужіння Високопреосвященніший Митрополит Климент привітав настоятельку монастиря ігуменю Кіру, сестер та вірян з престольним святом обителі та побажав Божого благословення черницям для звершення духовних подвигів у подальшому.

Напередодні свята Митрополит Климент взяв участь у служінні всенічного бдіння в тому ж монастирі, яке очолив Високопреосвященніший Митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій.


Перейти до панелі інструментів