Високопреосвященніший Митрополит Климент освятив храм в селі Калинівка Ніжинського району (відео)

21 липня 2021 р., у день вшанування Казанської ікони Божої Матері, Високопреосвященніший Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент очолив чин освячення храму на честь Казанської ікони Пресвятої Богородиці в селі Калинівка Ніжинського району.

Його Високопреосвященству співслужили вікарій Ніжинської єпархії Преосвященніший Єпископ Ладанський Феодосій, секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Дашко, благочинний Борзнянського округу протоієрей Іоанн Олинчук, благочинний Бахмацького округу протоієрей Віктор Воробей, благочинний 1-го Ніжинського округу протоієрей Михаїл Борканин та духовенство єпархії.

На Малому вході Архіпастир з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія нагородив за заслуги перед Святою Православною Церквою настоятеля храму протоієрея Олексія Хрептака митрою та ієрея Андрія Боголюбова – набедреником та камілавкою.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу з хворобою.

Після одпусту літургії Високопреосвященніший Митрополит Климент звернувся до пастви зі словом проповіді, нагородив ктитора храму Віталія Олексійовича Сутулу орденом святителя Феодосія Чернігівського та благодійників благословенними архієрейськими грамотами.

На завершення богослужіння Архіпастирі звершили літію за упокій душ спочилих православних християн.


Перейти до панелі інструментів