Голова Учбового комітету взяв участь в урочистостях з нагоди початку навчального року в Київській духовній академії і семінарії

1 вересня 2021 р., у середу 11-ї седмиці після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Успенської Києво-Печерської Лаври та молебень перед початком навчального року в Київських духовних школах.

За літургією Предстоятелю співслужили намісник Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, голова Учбового комітету та Інформаційно-просвітницького відділу при Священному Синоді УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Баришівський Віктор, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Згурівський Амвросій, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк, духовенство Лаври, викладачі, співробітники та студенти Київської духовної академії і семінарії у священному сані.

За богослужінням молились вихованці, студенти та викладачі Київських духовних шкіл і паломники Києво-Печерської обителі. Богослужбові піснеспіви виконували студентські хори під керівництвом архімандрита Романа (Подлубняка) та архімандрита Леонтія (Тупкала).

Під час літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій прочитав молитву з проханням про благословення Боже юнакам, які починають навчання.

Після Божественної літургії відбувся хресний хід до Хрестовоздвиженського храму на Ближніх печерах. Там Предстоятель звернувся до викладачів та студентів КДАіС зі словом настанови, а потім очолив молебень на початок нового навчального року.

Після молебню присутні вклонилися мощам небесного покровителя Київської духовної академії і семінарії преподобного Нестора Літописця, а Блаженніший Владика окропив усіх святою водою.

На завершення урочистостей зробили традиційне фото біля пам’ятника святителю Петру Могилі.

За інформацією сайту Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ


Перейти до панелі інструментів