Преосвященніший Єпископ Феодосій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі м. Ічня

7 жовтня 2021 р., у день пам’яті святої первомучениці рівноапостольної Фекли, 3-тю річницю освячення святого престолу, з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента вікарій Ніжинської єпархії Преосвященніший Єпископ Ладанський Феодосій звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі м. Ічня.

Його Преосвященству співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Дашко, благочинний Ічнянського округу протоієрей Василій Ясенівка, благочинний 2-го Ніжинського округу протоієрей Миколай Марчишак, настоятель храму протоієрей Іоанн Ясенівка, клірик храму протоієрей Віталій Ясенівка та духовенство єпархії. Дияконський чин очолив архідиякон Андрій Лотанюк.

За літургією була піднесена сугуба молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу з хворобою.

Наприкінці богослужіння відбулася хресна хода і подячний молебень, після чого Преосвященніший Єпископ Феодосій звернувся до вірних зі словами настанови, привітав настоятеля та парафіян храму з річницею освячення святого престолу та благословив усіх.


Перейти до панелі інструментів