Зустріч Високопреосвященнішого Митрополита Климента з православною молоддю Одеси

15 жовтня 2021 р. до Одеси з дружнім візитом прибула група молоді Ніжинської єпархії на чолі з Високопреосвященнішим Митрополитом Ніжинським і Прилуцьким Климентом. День був присвячений знайомству з православними святинями міста, а ввечері в актовій залі Андріївського подвір’я відбувся дружній діалог високого гостя з одеською православною молоддю та студентами духовних шкіл Одеської єпархії.

На початку вечора Владика Климент звернувся до присутніх з вітальним словом, після чого до нього як до голови Інформаційно-просвітницького відділу та Учбового комітету при Священному Синоді Української Православної Церкви молодь звернулася з численними питаннями. Серед них: питання про еволюцію, вакцинацію, роль жінки в Церкві та інші.

Після цього, щоб зберегти просвітницький дух зустрічі, вечір продовжився інтерактивно у вигляді вікторини по Святому Письму. Взяти участь в ній змогли всі присутні, підключившись до програми через свої смартфони. Переможці отримали пам’ятні призи, а завершенням вечора став виступ хору “Миротворець”.

Усіх учасників зустрічі на виході чекали частування і пам’ятні подарунки.

Молодіжний відділ Одеської єпархії від імені одеської православної молоді щиро подякував Владиці Клименту за цікаву зустріч і відкритий діалог, а також за надану можливість живого спілкування одеситів з ніжинською молоддю.


Перейти до панелі інструментів