У Ніжинській єпархії вшанували пам’ять преподобного Феофана Рихлівського

1 листопада 2021 р., у день прославлення преподобного Феофана Рихлівського, Високопреосвященніший Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент звершив Божественну літургію в Успенському храмі селища Короп.

Його Високопреосвященству співслужили вікарій Ніжинської єпархії Преосвященніший Єпископ Ладанський Феодосій, секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Дашко, духовенство та гості єпархії у священному сані. Дияконський чин очолив архідиякон Андрій Лотанюк.

На Малому вході Владика Климент з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія за заслуги перед Святою Церквою нагородив кліриків ієрархічними нагородами: благочинного Коропського округу протоієрея Володимира Мисенка правом носіння митри, ієромонаха Нектарія (Черленяка) хрестом з прикрасами та ієрея Максима Харченка набедреником.

Після читання Святого Євангелія Владика Климент звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу з хворобою.

Наприкінці богослужіння відбувся молебень перед ракою з чесними мощами преподобного Феофана Рихлівського після чого Владика Феодосій звернувся до богомольців зі словом проповіді.

Цього ж дня Високопреосвященніший Митрополит Климент освятив надгробний хрест на могилі колишнього благочинного Коропського округу архімандрита Миколая (Путрі).


Перейти до панелі інструментів