Свято Обрізання Господнього та день пам’яті святителя Василія Великого

14 січня 2022 р., у день пам’яті святителя Василія Великого, Архієпископа Кесарії Каппадокійської, та свято Обрізання Господнього, Високопреосвященніший Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент звершив Божественну літургію у Пантелеімоно-Василівському храмі м. Ніжина.

Його Високопреосвященству співслужили Єпископ Ладанський Феодосій, секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Дашко, благочинний 1-го Ніжинського округу протоієрей Михаїл Борканин, благочинний Борзнянського округу протоієрей Іоанн Олинчук, благочинний Бахмацького округу протоієрей Віктор Воробей, та духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія Владика Климент звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням були піднесені сугубі молитви про позбавлення від епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу з хворобою.

Наприкінці богослужіння відбувся молебень до святителя Василія Великого. Після завершення молебню Його Високопреосвященство звернувся до віруючих зі словом повчання, привітав присутніх зі святом та благословив усіх.

Напередодні свята вікарій Ніжинської єпархії Преосвященніший Єпископ Ладанський Феодосій з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента звершив всенічне бдіння в Пантелеімоно-Василівському храмі м. Ніжина.


Перейти до панелі інструментів