Благочинний Коропського округу очолив чин поховання воїна Ігоря Довгого в селі Шабалинів Новгород-Сіверського району

11 листопада 2022 р. з благословення Високопреосвященнішого митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента благочинний Коропського району протоієрей Володимир Мисенко звершив відспівування воїна Ігоря Довгого в селі Шабалинів Новгород-Сіверського району.

Ігор Довгий народився 9 березня 1985 року в селі Шабалинів. Був найстаршим у багатодітній родині. Крім нього, мама Наталія Миколаївна виростила і виховала ще двох менших синів і доньку.

У 2000 році Ігор закінчив 9 класів Шабалинівської школи.

Вчителі розповідають: був порядним і дисциплінованим, добрим і товариським, ввічливим, старанним і щирим. Ще одна його яскрава риса – він завжди виступав за справедливість.

Обожнював рибалити. Любив спорт, був фізично сильним і витривалим. Виріс працьовитим – трудився у столиці й за кордоном.

Ігор Довгий створив прекрасну сім’ю, всю душу присвячував дружині й синочку… Молода родина не так давно придбала будинок у рідному селі. Ігор старався облаштувати усе якнайкраще для своїх найближчих людей. Мав ще багато планів з будівництва та ремонту оселі…

30 червня 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації захищати Україну – на посаду водія парашутно-десантної роти.

Вічна пам’ять герою!

 


Перейти до панелі інструментів