Високопреосвященніший Митрополит Климент вшанував пам’ять праведної Пелагії Горленко (відео)

21 жовтня 2021 р., у день пам’яті преподобної Пелагії діви, Високопреосвященніший Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенській церкві села Яблунівка Прилуцького району.

Його Високопреосвященству співслужили вікарій Ніжинської єпархії Преосвященніший Єпископ Ладанський Феодосій, секретар єпархіального управління протоієрей Валерій Дашко, благочинний 2-го Прилуцького округу протоієрей Олександр Котеленець, благочинний Варвинського округу протоієрей Володимир Гав’янець, настоятель храму протоієрей Володимир Дребот та духовенство єпархії. Дияконський чин очолив архідиякон Андрій Лотанюк.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

На завершення Божественної літургії архіпастирі разом з духовенством звершили заупокійну літію біля нетлінних мощей будівничої храму праведної Пелагії Горленко, після чого Високопреосвященніший Митрополит Климент звернувся до вірних зі словом проповіді, привітав їх зі святом та благословив усіх.


Перейти до панелі інструментів